Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Aktualności

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

 

Zasady rekrutacji wraz z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 znajdują się na stronie internetowej przedszkola – przedszkolenr3.pl w zakładce ,,rekrutacja” oraz na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

 

Druki wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z drukami oświadczeń (o wielodzietności rodziny i samotnym wychowywaniu dziecka) będą dostępne na stronie internetowej oraz w  przedszkolu.

Wypełnione druki wniosków wraz z niezbędnymi zaświadczeniami rodzice składają bezpośrednio w przedszkolu w terminie rekrutacji od 1 marca 2021 do 19 marca 2021 w wyznaczonym miejscu.

Szanowni Rodzice,

W związku z postępującym zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce oraz rosnącą liczbą zakażeń bardzo prosimy o obserwację swoich dzieci.

            Zgodnie z zaleceniem MEN i Sanepid-u do przedszkola mogą uczęszczać dzieci bez oznak infekcji górnych dróg oddechowych.

            W przypadku kwarantanny któregokolwiek z domowników dzieci także obowiązkowo pozostają w domu na obserwacji.

 

Z poważaniem,

Dyrekcja Przedszkola Nr 3

Z Oddziałami Integracyjnymi

Kochani Rodzice!
Zapraszamy was do wsparcia akcji w naszym przedszkolu na rzecz Filipka Łukaszuka. Każdy może pomoc uratować Filipka, wystarczy wrzucić pieniądze do puszki dostępnej w przedszkolu lub dokonać wpłaty:

Kochani, przypominamy o trwającej akcji Wielka Zbiórka Grosza dla Kubusia!💰💙💰

Szanowni Rodzice,

Drogie Dzieci!

Przed nami nowy rok szkolny.

    Serdecznie wszystkich witamy po długiej przerwie!

    Mamy nadzieję, że wracacie do przedszkola wypoczęci, uśmiechnięci i gotowi do wspólnej zabawy i pracy.

    Szczególnie chcemy powitać naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

    W związku z istniejącą pandemią funkcjonowanie przedszkola będzie odbywało się w nieco zmienionej formule związanej z minimalizowaniem ryzyka zarażenia koronawirusem.

    W trosce o zapewnienie właściwych i bezpiecznych warunków działalności przedszkola zostały opracowane dokumenty, które zostaną przesłane Państwu do zapoznania się drogą elektroniczną w wiadomości e-mail.

     Jeżeli jednak z jakichś powodów decydujecie się Państwo przez jakiś czas pozostawić nadal dziecko w domu, bardzo prosimy o poinformowanie placówki droga e-mailową lub telefonicznie z określeniem czasu nieobecności dziecka w przedszkolu.

Do zobaczenia wkrótce!

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Kochane dzieci !

Bardzo szybko minął nam ten przedszkolny rok, tak bardzo inny od tych, które znaliśmy dotychczas. I chociaż z większością z was już dawno się nie widzieliśmy, to wspomnienia spędzonych wspólnie chwil zachowamy na długo w naszej pamięci.

Przed wami najpiękniejsza pora – wakacje….. To czas rodzinnych wyjazdów, letnich kąpieli, długich, beztroskich spacerów i ciekawych przygód.

Życzymy Wam, by te wakacje były dla Was wesołe, bezpieczne, pełne nowych wrażeń, nieznanych miejsc, ciekawych zabaw i miło spędzonych chwil z najbliższymi. A gdy czas wakacji dobiegnie końca-wypoczęci i zadowoleni wracajcie do przedszkola.

A naszym starszakom, którzy po wakacjach pierwszy raz przekroczą próg szkolny życzymy wielu sukcesów, dobrych kolegów oraz …
miłych wspomnień z przedszkolnych lat.  

Drodzy Rodzice

Składamy serdeczne podziękowanie za trud i zaangażowanie jakie włożyliście w zdalną edukację Waszych dzieci.

Dziękujemy za poświęcony czas, wsparcie i życzliwość. Bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Życzymy odpoczynku, samych słonecznych dni i udanych wakacji!

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna